International Activities

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів

Global UGRAD – це програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки.

Ukrainian Academic Fellows Program

Державний департамент США, Бюро у справах освіти і культури, Офіс програм обміну приватного сектору та Американські Ради з міжнародної освіти раді оголосити про відкриття анкети для участі в програмі “BridgeUSA: Програма обміну для українських викладачів”.

Польсько-український вебінар «Іноземні кампуси: досвід і передумови функціонування у Польщі та в Україні»

12 жовтня 2023 року проректор з науковий роботи Клочек Лілія Валентинівна та провідний фахівець з міжнародної діяльності Саркісян Тетяна Олегівна взяти участь у польсько-українському вебінарі «Іноземні кампуси: досвід і передумови функціонування у Польщі та в Україні».

Літні канікули у Німеччині!

9 жовтня 2023 року о 15:00 відбулась онлайн-зустріч з представниками компанії «Profiteam», яка має ліцензію на провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном. Студенти ознайомились з умовами працевлаштування, термінами роботи, актуальними вакансіями тощо.

Увага!!! Прийом заявок на здобуття стипендії Уряду Словаччини!

За інформацією Посольства Словацької Республіки в Україні, отриманою від 22.09.2023 №15188/2023, в рамках Національної стипендіальної програми для підтримки мобільності іноземних студентів, докторантів, викладачів закладів вищої освіти, дослідників і митців оголошено про новий прийом заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідження, мистецьке та лекційне стажування у Словаччині протягом літнього семестру 2023/2024 навчального року.

// google analytics