Хеллоуїн-2013
У четвер 31 жовтня на факультеті іноземних мов відбулося щорічне святкування Хеллоуїну. Тематичні декорації, виставка гарбузів, конкурси на найкращу стінгазету і найоригінальніший карнавальний костюм… Та і це ще не все! За американською традицією, на перервах студенти разом ласували солодощами та вітали викладачів зі святом.
Слід зазначити, що особливо активну участь у дійстві брали студенти І курсу. Яскраві, неординарні костюми та макіяж першокурсників нікого не залишив байдужим. Неймовірну атмосферу та дух свята відчув кожний. Завдяки цьому Хеллоуїн-2013 залишиться в пам’яті викладачів та студентів надовго.
Вишневецька Катерина (213)
![3s5mbd4gi9u.jpg 3s5mbd4gi9u.jpg](/images/inmov/3s5mbd4gi9u.jpg)
![4ow5hriehnw.jpg 4ow5hriehnw.jpg](/images/inmov/4ow5hriehnw.jpg)
![cys07xdpu_0.jpg cys07xdpu_0.jpg](/images/inmov/cys07xdpu_0.jpg)
![fnbocdmpedo.jpg fnbocdmpedo.jpg](/images/inmov/fnbocdmpedo.jpg)
![p0hoykax2n0.jpg p0hoykax2n0.jpg](/images/inmov/p0hoykax2n0.jpg)
![rjuzjatseha.jpg rjuzjatseha.jpg](/images/inmov/rjuzjatseha.jpg)
![-vfr36_ltfs.jpg -vfr36_ltfs.jpg](/images/inmov/-vfr36_ltfs.jpg)