На кафедрі української філології та журналістики здобувачі постійно підвищують свій рівень освіти
Сучасний освітній простір вимагає від майбутніх фахівців не тільки повного розуміння змісту фрази «ОСВІТА ВПРОДОВЖ УСЬОГО ЖИТТЯ», а й реального її виконання.
Так, у рамках ОК «Сучасні освітні технології у викладанні української мови і літератури» студенти освітнього рівня Магістр спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література), окрім засвоєння передбачених ОПП знань, вироблення встановлених компетентностей, ще й здобувають додаткові навички у процесі неформальної та інформальної освіти. Практично кожен знайшов цікавий для себе онлайн-курс і, опанувавши його, склавши успішно тести за його матеріалами, здобув сертифікат із важливими для себе компетентностями. Це були найрізноманітніші сфери: від нових підходів до уроку української мови до академічної доброчесності, особливостей організації роботи в НУШ тощо.
Троє студенток (Айнура Дружковська, Олена Злоказова та Вікторія Радченко) взяли участь у закордонній міжнародній конференції «I International Scientific and Practical Conference SOCIETY AND SCIENCE», що відбулася в Португалії 26-28 листопада 2022 року. Окремі здобувачки (Айнура Дружковська, Олена Злоказова) за матеріалами своїх магістерських досліджень виступили з тезами на V Міжнародній студентській науковій конференції «Наука сьогодення: від досліджень до стратегічних рішень», яка відбулася 2 грудня 2022 року в Києві.
Усе це свідчить про високий рівень мотивації наших студентів і переконує в тому, що кожен із них стане через рік конкурентоспроможним фахівцем-філологом на сучасному ринку праці.
Викладач курсу «Сучасні освітні технології
у викладанні української мови і літератури»
кандидат філологічних наук, доцент Людмила Кричун
{gallery}news_2023/fil/04-01-12-20{/gallery}