fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Обговорення проєктів освітньо-професійних програм на факультеті фізичного виховання

6 грудня 2023 року на факультеті фізичного виховання відбулося обговорення проєктів освітньо-професійних програм 017 фізична культура і спорт та 014 Середня освіта (Фізична культура та Захист України) і методика спортивно-масової роботи). У круглому столі взяли участь стейкхолдери, практики, студенти, фахівці із фізичної культури та спорту з інших закладів вищої освіти.

У зустрічі брали участь:

1.      Начальник управління молоді та спорту Кіровоградської Обласної Військової Адміністрації  А. М. Щетина.

2.      Начальник Кіровоградського обласного відділення (філія) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України О. В. Шевченко.

3.      Завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Сумського державного університету доктор наук з фіз. вих. і с., професор, В. М. Сергієнко.

4.      Завідувач кафедри Запорізького національного університету, доктор педагогічних наук, професор А. П. Конох.

5.      Гарант освітньо-професійної програми за спеціальністю 017 фізична культура і спорт другий (магістерський) рівень вищої освіти кандидат наук з фіз. культ. і с., доцент кафедри ТМОПС Н. Г. Собко.

6.      Гарант освітньо-професійної програми за спеціальністю 014 Середня освіта (Фізична культура та Захист України) і методика спортивно-масової роботи) другий (магістерський) рівень вищої освіти к. п. н., доцент кафедри ТМФВ О. В. Шевченко

7.      Декан факультету фізичного виховання, к.п.н., професор А. Л. Турчак.

8.      Завідувачка кафедри ТМ ОПС к.п.н., доцент В. А. Бабаліч.

9.      Завідувач кафедри ТМ ФВ к.п.н., доцент А. Л. Бабенко.

10.    Завідувач кафедри ФВ РОР к.п.н., доцент С. Г. Собко.

11.    Представники від студентського самоврядування В. Т. Огородник, К. С. Шевцова.

Під час круглого столу обговорили представлені програми та відповідність стандартам вищої освіти. Доповідачі обговорили слабкі й сильні сторони програм, висловили побажання та пропозиції.