• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Шептицький Володимир Федорович

Доцент, старший викладач спортивних ігор.

Народився 19 листопада 1949 року в м. Кривий Ріг, у сім’ї робітника, українець.

Після закінчення у 1969 році Криворізького металургійного технікуму працював на металургійному заводі.

Дубін Віктор Олексійович

доцент, викладач спортивних ігор

Народився 14 травня 1942 року у місті Коломбо Московської області, у сім’ї військовослужбовця, українець.

Після закінчення середньої школи працював на Кіровоградському агрегатному заводі.

Ковальов Анатолій Олександрович

доцент, Заслужений тренер України

Закінчив факультет фізичного виховання Черкаського державного педагогічного інституту ім. 300-річчя возз’єднання України з Росією.

Мартишевський Костянтин Костянтинович

доцент

Закінчив факультет фізичного виховання Кіровоградського педагогічного інституту ім. О.С. Пушкіна.

Перші викладачі кафедри


Фукс Микола Євгенович – старший викладач кафедри спорту. Провідний фахівець з легкої атлетики Кіровоградщини 60–70-х років. Очолював кафедру у 70-х роках. Відмінник народної освіти. Підготував численну плеяду висококласних бігунів на середні та довгі дистанції. Зробив великий внесок у розвиток матеріальної бази факультету фізичного виховання, зокрема будівництво оздоровчого табору «Буревісник» на Новомиколаївці.

 

 


Чернов Михайло Михайлович – старший викладач кафедри спорту. Один з найдосвідченіших фахівців в легкій атлетиці. Очолював кафедру в 1971–1972 рр. та факультет фізичного виховання у 1968–1971 рр. Відмінник народної освіти. Людина безмежно віддана ідеалам фізичної культури і спорту.

 

 

 


Циганенко Олександр Григорович – відмінник народної освіти України, відмінник фізичної культури. Почесний  професор КДПУ ім. В. Винниченка. Працює на факультеті з дня його заснування (1956 р.), провідний фахівець зимових видів спорту та велоспорту. За 40 років роботи підготував понад 20 майстрів спорту і 40 кандидатів в майстри спорту. Серед кращих вихованців: заслужений тренер України Симоненко С.О., к. п. н. Тесленко А.О.

 

 

 


Ушаков Віктор Якович – старший викладач кафедри спорту. Провідний фахівець з ігрових видів спорту. Працював на факультеті фізичного виховання з 1956 року. Очолював факультет фізичного виховання у 1973–1977 рр. Відмінник народної освіти.

 

 

 

Ілючек Сергій Іванович – старший викладач кафедри спорту, працював з 1958 року. Фахівець зі спортивних ігор. Тренував першу команду факультету фізичного виховання з баскетболу. Співзасновник ветеранського руху спортсменів Кіровоградщини. Відмінник народної освіти.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись