• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Історія факультету

1 жовтня 2021 року виповнилося 65 років факультету фізичного виховання, який був заснований у 1956 році на базі педагогічного училища фізичного виховання. На той час, з перебігу опрацювання історичних матеріалів, стала очевидною необхідність підготовки таких фахівців з вищою освітою на Кіровоградщині. Тоді в області з 637 вчителів фізичної культури тільки 28 мали вищу освіту, а нині їх налічується більше 90 %. За перші 24 роки факультет фізичного виховання підготував 2299 учителів, 57 з них отримали диплом з відзнакою. Серед них – відмінники народної освіти Лідія Бицюра, Людмила Коляда, Олексій Півень, Тамара Хомінська, Василь Затока та інші. За 65 років своєї діяльності факультет фізичного виховання підготував більше 8 тисяч фахівців освітянської ниви, що працюють на Кіровоградщині і в Україні та в інших країнах світу.

За роки становлення факультет фізичного виховання завжди був дисциплінованим, надійним структурним підрозділом університету, навчально-методичним і науковим центром підготовки висококваліфікованих освітніх, фізкультурно-спортивних кадрів – вчителів фізичної культури, тренерів-викладачів, організаторів спортивно-масової, фізкультурно-оздоровчої, туристичної роботи та керівників галузевих органів управління.

Упродовж десятиліть у його стінах навчалися тисячі самовідданих фахівців освітянської ниви, яким випало працювати в різних куточках нашої держави та за кордоном.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись