• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Змагання з силового фітнесу

06.11.2023 - 09.11.2023 кафедра фізичного виховання і рекреаційно-оздоровчої роботи провела змагання серед студентів неспеціальних факультетів ЦДУ ім. В. Винниченка з силового фітнесу у вправі «Жим лежачи».

Зустріч Собка С. Г. з Рижковою О. В.

У рамках співпраці ЦДУ ім. В. Винниченка з фітнес-клубом “Драйв” м. Кропивницького, 08.11.2023р. відбулась робоча зустріч завідувача кафедри фізичного виховання і рекреаційно-оздоровчої роботи, гаранта освітньої програми “Фітнес та рекреаціяСобка Сергія Григоровича з заступником директора фітнес-клубу Рижковою Оленою Віталіївною.

Обласна Універсіада з шахів та шашок

2 листопада 2023 року на базі Донецького державного університету внутрішніх справ проходила обласна Універсіада з шахів та шашок.

Спартакіада серед 1 курсів неспеціальних факультетів 2023

Кафедра фізичного виховання і рекреаційно-оздоровчої роботи проведе традиційну «Спартакіаду серед 1 курсів неспеціальних факультетів 2023».

Зустріч з представниками фітнес-клубу “Драйв”

У перший день листопада на факультеті фізичного виховання ЦДУ ім. Володимира Винниченка, за сприяння гаранта освітньої програми “Фітнес та рекреація”, завідувача кафедри фізичного виховання і рекреаційно-оздоровчої роботи Собка Сергія Григоровича, відбулася зустріч викладацького складу, студентства зі стейхолдерами –  потенційними працедавцями випускників нашої альма-матер, представниками фітнес-клубу “Драйв”.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics