• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студент факультету фізичного виховання став бронзовим призером Всеукраїнських змагань із BMX

26 травня 2024 року у місті Ірпінь відбувся перший в Україні Кубок з ВМХ Freestyle, організований та проведений за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Студентка факультету фізичного виховання – срібна призерка чемпіонату України зі скелелазіння

З 23 до 25 травня 2024 року в м. Кременчуку відбувся чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів (вид програми швидкість, трудність, двоборство).

Студент факультету фізичного виховання переміг на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

28 травня 2024 року на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбулася підсумкова науково-практична конференція V Всеукраїнського конкурсу наукових робіт для студентської молоді «Здорова дитина - здорова нація».

Студенти факультету фізичного виховання вибороли друге місце на обласній Універсіаді з легкої атлетики

28 травня 2024 року відбулася обласна Універсіада з легкої атлетики серед студентів закладів вищої освіти.

Вдалий виступ студентки факультету фізичного виховання на командному чемпіонаті України з легкої атлетики

18-19 травня у м. Луцьку пройшов командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. У складі збірної команди України з естафетного бігу 4х100 м Анна Карандукова посіла перше місце та виконала норматив майстра спорту України. Тож спортивна спільнота факультету фізичного виховання збільшиться на одного МСУ.

Успіх студенток факультету фізичного виховання на змаганнях ХІХ літньої Універсіади України з художньої гімнастики

З 14 по 16 травня 2024 р. на факультеті фізичного виховання відбулися змагання ХІХ літньої Універсіади України з художної гімнастики.

Продовжуємо знайомство, налагоджуємо співпрацю

Цей раз студенти факультету фізичного виховання спеціальність 017 Фізична культура і спорт першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освіти провели практичне заняття в концептуальній тренажерній залі «Infinity».

Студентка факультету фізичного виховання стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи

З 3 до 12 травня у місті Люксембурзі проходить чемпіонат Європи з пауерліфтингу. Студентка факультету фізичного виховання ЦДУ ім. В. Винниченка (група СП21БЗ), майстер спорту України,  рекордсменка України, чемпіонка України Борщ Олександра стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи.

Вітаємо переможців чемпіонату України з пауерліфтингу

У Коломиї з 26 квітня по 2 травня 2024 року відбувся чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок.

Практичне заняття у фітнес-центрі "Драйв"

30.04.2024 проведено практичне заняття з вибіркової дисципліни «Тренажери та технічні пристрої у спорті» (викладач Олександр Брояковський), «Перетренованість і травматизм спортсменів» (викладач Вікторія Бабаліч) у фітнес-центрі «Драйв».

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись