• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Учительська слава

f1Учительську славу факультету створюють його випускники, досвід яких вивчається далеко за межами нашої країни – Авраменко В.А., Андріяшин А.І., Граждан С.С. та інші. Знаком “Відмінник освіти України” нагороджені вчителі фізичної культури – Біцюра Л.С., Йовенко О.Г., Коляда Л.М., Мезенко О.О., Півень О.Л., Хомінська Т.Ф. Предметом вивчення доробку кращих освітян є передовий досвід таких вчителів як Жадов В.М, Карашевич В.М., Килипенко Б.М., Коломієць В.П., Левченко О.О., Лисак Т.І, Ліновіченко М.О., Нижник К.М., Поповкін В.А., Посуховський В.Я., Сівек Л.Г., Стукало В.І., Хитрякова Л.О. Серед керівників галузі “Фізична культура і спорт” у районах області сьогодні працюють близько 90 % випускників факультету.

Сьогодні вища освіта не просто рівень підготовки фахівців освітньої галузі, але й школа зростання особистості. Тому навчально-виховна робота серед студентів є невід’ємною складовою частиною сучасного процесу виховання спеціалістів у вузі, оскільки саме завдяки цій діяльності відбувається розвиток творчих здібностей майбутніх фахівців та формування професіонала, здатного до самореалізації у непростих умовах ринкових відносин.

 На факультеті фізичного виховання цьому питанню приділяється особлива увага. Деканатом разом з кафедрами f2складено план виховної роботи факультету, узгоджений з відповідними планами університету. Для виховання молоді проводиться значна частина різноманітних заходів: бесіди з основ здорового способу життя та нетрадиційних методів рекреації; культури розумової праці і відпочинку; правового захисту студентів і толерантності міжособистісних стосунків; спортивних відзнак, символіки та розбудови української держави; диспути художньо-естетичного напрямку та з проблем статево-родинного виховання; зустрічі з провідними спортсменами та заслуженими тренерами України, ветеранами спорту і видатними науковцями, вчителями-новаторами та керівниками управлінь освіти і науки, фізичної культури, спорту й туризму обласної державної адміністрації.

Всі змагання з різних видів спорту систематизовані у спартакіаду факультету, в якій має можливість проявити себе кожний студент. По закінченню навчального року підводяться підсумки та визначаються кращі студенти, академічні групи і курси, які за рейтингом досягнень отримують стипендію обласної державної адміністрації та іменну стипендію імені Д. Посунька, нагороджуються грамотами, дипломами, цінними подарунками, туристичними й оздоровчими путівками.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись