• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Олімпійська освіта в Кіровоградській області: стан та перспективи

22 листопада 2023 року кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту спільно з відділеннями НОК та Олімпійської академії України в Кіровоградській області провела онлайн-вебінар «Олімпійська освіта в Кіровоградській області: стан та перспективи».

Масштабний благодійний марафон на підтримку ЗСУ «Крок»

Викладачі (кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту) і студенти (спеціальність 017 Фізична культура і спорт) факультету фізичного виховання, взяли участь у Всеукраїнському спортивному марафоні «Крок» на дистанції біг 1000 метрів. Головна мета Марафону: популяризація ідеї здорової нації й рухливого способу життя; піднесення українського духу; залучення представників із усіх областей України до участі задля утвердження моральної, духовної, національної свідомості та єдності українського народу.

Ярмарок студентських ініціатив

6 жовтня 2023 року кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту проводила онлайн зустріч в Мееt.

"Ярмарок студентських ініціатив" - це традиційна зустріч із магістрантами першого року навчання. Під час зустрічі відбулося знайомство студентів-магістрантів із професорсько-викладацьким складом кафедри.

На факультеті фізичного виховання відбувся успішний захист магістерських робіт

Завершився навчальний рік, а для випускників – навчання в університеті. Вручені дипломи. Але хочеться згадати, як проходили кваліфікаційний екзамен та захист магістерських робіт для наших магістрантів. Традиційно на такий завершальний етап ми запрошуємо стейкхолдерів, у цьому році був присутній Ігор Михайлович Іванов, президент Кіровоградської обласної Федерації з рукопашного бою, суддя міжнародної категорії "А". Після захисту він відзначив, що попри всі складнощі під час навчання магістранти показали високий рівень знань, умінь і навичок.

Студенти факультету фізичного виховання взяли участь у Кубку Європейської федерації з бейсболу

У місті Братислава (Словаччина) з 19 до 24 червня 2023 року пройшов Кубок Європейської федерації з бейсболу-2023, за участю шести команд: Apollo Bratislava (SVK), Zurich Challengers (SUI), Deurne Spartans (BEL), Дорнбірн Індіанці (AUT) і Rättvik BSK (SWE) та CNTU-ОSDYSSOR-Gorn (UKR), серед гравців якої були і студенти 3 курсу факультету фізичного виховання ЦДУ імені Володимира Винниченка.  Особливо відзначилися Олександр Галушка (група ФК20БЗ) - він став найшвидшим раннером турніру, й Богдан Лучейко (група СП20Б), чиї пітчінг/відбивання допомогли отримати перевагу в заключній грі.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics