• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Програми атестацій

Бакалаврат
 

Магістратура
 
 

У лабораторії олімпійських досліджень відбулася гостьова лекція «Відділення НОК України у Кіровоградській області у системі олімпійського руху»

12 березня 2024 року в лабораторії олімпійських досліджень кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту ЦДУ імені Володимира Винниченка відбулась гостьова лекція на тему: «Відділення НОК України у Кіровоградській області у системі олімпійського руху».

Підписано важливі договори про співпрацю

9 січня 2024 року у стінах університету було підписано договори про співпрацю між Центральноукраїнським державним університетом імені Володимира Винниченка та Управлінням молоді та спорту Кіровоградської обласної військової адміністрації (начальник управління Андрій Щетина), Управлінням молоді та спорту Кропивницької міської ради (начальник управління  Вячеслав Гурський), Кіровоградським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (начальник відділення Олександр Шевченко), Громадською Організацією «Відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області» (голова Вадим Бебко).

На факультеті фізичного виховання відбувся круглий стіл, присвячений обговоренню освітньої програми

13 грудня 2023 року кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту ЦДУ ім. В. Винниченка провела круглий стіл «Обговорення ОП спеціальності 017 Фізична культура і спорт першого (бакалаврського) рівня вищої освіти».

Гостьовий практикум "Баланс 4-х стихій" - природовідповідні вправи для студентів ІІ курсу, факультету фізичного виховання від автора В.А. Полякова

Наразі для студентів закладів вищої освіти стали популярними гостьові лекції від викладачів інших вишів, практики від відомих професіоналів, зустрічі з новаторами й майстрами різних спеціальностей.
Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись