fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

На факультеті фізичного виховання в форматі круглого столу презентували нову спеціалізацію «Фітнес та рекреація»

3 травня 2023 року у Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка на базі факультету фізичного виховання відбувся круглий стіл «Виклики сьогодення та перспективи функціонування освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Фітнес та рекреація» в центральному регіоні України». Формат заходу був досить незвичним, адже у ньому взяли участь управлінці фізкультурно-спортивної галузі міста та області, директори відомих у місті закладів фітнес-індустрії й представники нашої альма-матер.

Винесені на обговорення питання були пов’язані з передумовами відкриття нових освітніх програм у Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка і, зокрема, програми «Фітнес та рекреація»; особливостями підготовки майбутніх бакалаврів фізичної культури і спорту за спеціалізацією «Фітнес та рекреація» згідно Стандарту вищої освіти України спеціальності «017 Фізична культура і спорт»; перспективами підготовки фахівців за даною програмою та їх працевлаштуванням.

Після представлення учасників круглого столу організатором заходу, завідувачем кафедри фізичного виховання і рекреаційно-оздоровчої роботи, доцентом Сергієм Собком, з вітальним словом до присутніх звернувся ректор Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, професор Євген Соболь. Завідувачкою кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту, доцент Вікторія Бабаліч представила презентацію спеціальності «017 Фізична культура і спорт» в цілому та спеціалізації «Фітнес та рекреація» зокрема.

В обговоренні активну участь взяли усі присутні: начальник управління молоді та спорту Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Щетина, начальник управління молоді та спорту Кропивницької міської ради В’ячеслав Гурський, завідувачка кафедри теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, доцент Ольга Шевченко, директор Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Дмитро Янчук, заступник директора комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» Сергій Пугаков, директор фітнес-клубу «Драйв» Марія Тарасова, директор спортивно-оздоровчого комплексу «Фан Клуб» Гагік Хачатрян, директор бодіклубу «Alex» Олександр Тертичний

З заключним словом до присутніх звернувся декан факультету фізичного виховання, професор Анатолій Турчак.

У  процесі обговорення учасники зазначили, що підготовка фахівців за освітньо-професійною програмою «Фітнес та рекреація» – доволі перспективний напрямок, а їхня спільна взаємодія у вирішенні проблемних питань – запорука його успіху.