fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

ПЕРЕМОГА НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ U – 21 З ДЗЮДО!

4 – 7 квітня 2018 року в місті Луцьку відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юніорів і юніорок до 21 року. В змаганнях брали участь 365 спортсменів з 25 регіонів країни. У складі команди Кіровоградської області виступив студент І курсу факультету фізичного виховання Вадим Велков у вазі до 90 кг. Вадим провів п'ять сутичок із яких дві завершив достроково. Вирішальна сутичка з киянином Дмитром Цибаньовим закінчилася перемогою Вадима Велкова, тож він третій рік поспіль здобув титул чемпіона України.

1

Нагадаємо, у 2016 році наш дзюдоїст тріумфував на чемпіонаті України U-17, у 2017 – став чемпіоном України U-18 і срібним призером U-21.
Разом із чемпіонським званням вихованець тренера Сергія Нечмоні отримав можливість поборотися за поїздку на Чемпіонат Європи (м. Софія, Болгарія, вересень) і Чемпіонат світу (Багамські острови, жовтень). Перший етап відбору на головні змагання сезону розпочнеться на Кубку Європи (м. Лейбніц, Австрія).

2

За підсумками юніорського чемпіонату України збірна команда Кіровоградської області посіла почесне шосте місце.

Вітаємо нашого чемпіона та бажаємо нових перемог!