fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ МІЖНАРОДНИХ ТУРНІРІВ З БОКСУ!

З 5 по 8 грудня 2017 року в м. Ясси (Румунія) відбувся Міжнародний турнір «Moldovan Belt lasi-2017»  з боксу серед чоловіків, в якому брали участь спортсмени з 5 країн. Студент ІІІ курсу факультету фізичного виховання Гореленко Павло став срібним призером у ваговій категорії 60  кг (тренери – Саласенко В.Б., Саласенко В.В. та Саласенко Д.В.). Павло провів три поєдинки, успішно завершивши два з них. Лише у фіналі він поступився господарю змагань. Павло був єдиним представником від нашої області, а взагалі Україну представляли 3 боксери.

Також, у грудні 2017 року вихованки тренера-викладача Саласенко В.Б., студентки факультету фізичного виховання Хорунжа Анна (2 курс) та Давиденко Анна (ІV курс) брали участь у Всеукраїнському відкритому турнірі з боксу серед жінок в м.Івано-Франківськ. У наполегливій боротьбі Хорунжа Анна стала бронзовим призером турніру, а Давиденко Анна посіла п’яте місце у ваговій категорії 64 кг.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом та бажаємо нових перемог!

Інформацію надано факультетом фізичного виховання