• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студент факультету фізичного виховання став призером чемпіонату Європи з класичного пауерліфтингу та встановив рекорд України!

Упродовж 5-13 жовтня 2024 року відбувався чемпіонат Європи з класичного пауерліфтингу серед юнаків та юніорів (Чеська республіка, м.Пльзень). У змаганнях взяли участь понад 600 спортсменів.

У складі збірної команди України виступив Яценко Олександр, студент ІІ курсу факультету фізичного виховання (група ФК23Б-2) ЦДУ ім.В.Винниченка. Олександр виборов почесне 3 місце та встановив рекорд України! Спортсмен виконав норматив майстра спорту України з пауерліфтингу.

2

Результати виступу Олександра:

• 3 місце у вправі присідання (217,5 кг);
  • 5 місце у вправі жим (135 кг);
  • 5 місце у вправі тяга (245 кг);
  • 4 місце у триборстві (597,5 кг).

Сума триборства Олександра є рекордом України у ваговій категорії до 74 кг у ваговій категорії юнаки. Спортсмен оновив рекорд, який тримався з 2017 року та становив 593 кг за сумою триборства. Олександра до змагань підготували тренери Бондаренко Юлія та Ігнатенко Софія.

Вітаємо спортсмена та тренерів із вдалим виступом! Бажаємо подальших успіхів і нових перемог!

Олександр встановив рекорд України у ваговій категорії до 74 кг у віковій категорії юнаки.