fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Пройшов онлайн-вебінар «Нетрадиційні підходи до уроків фізичної культури у старшій школі під час військового стану»

12 грудня 2023 року кафедрою теорії та методики олімпійського і професійного спорту проведено онлайн-вебінар «Нетрадиційні підходи до уроків фізичної культури у старшій школі під час військового стану».

Спікером вебінару виступила Собко Н.Г. До роботи долучились вчителі загальноосвітніх навчальних закладів міста і області.

Програма вебінару передбачала розгляд наступних питань:

- уроки фізичної культури – ефективний засіб боротьби з викликами сьогодення;

- учні старшої школи – дорослі діти;

- складнощі педагогічного процесу (організаційна складова) в умовах змішаного (дистанційного) навчання;

- нетрадиційні підходи у забезпеченні рухової активності та підтриманні психічного здоров’я старшокласників під час уроку фізичної культури.

Учасники обговорили нагальні проблеми та обмінялись досвідом роботи в старшій  школі в умовах сьогодення.