fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Вітаємо студента факультету фізичного виховання з бронзовою медаллю на Чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу!

23-30 жовтня 2023 року в місті Коломиї Івано-Франківської області відбувся Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед вихованців ДЮСШ. У змаганнях взяли участь 400 атлетів у чотирьох вікових групах.

Студент першого курсу факультету фізичного виховання спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) ЦДУ ім. В. Винниченка Яценко Олександр змагався у третій віковій групі (2005-2007 р.н.) і в запеклій боротьбі виборов почесне 3 місце!

Результати Олександра на Чемпіонаті України:

У ваговій категорії до 74 кг
Присідання 160 кг
Жим лежачи 110 кг
Тяга 202.5 кг

Олександр виконав КМСУ. До майстра спорту України залишилося 97.5 кг.

Підготувала спортсмена тренер – викладач відділення пауерліфтингу Юлія Бондаренко! Тренер, із вірою в юнака,  відзначила неймовірне прагнення Олександра бути в трійці найкращих, а також  бажання підкорити рекорди України!

Вітаємо атлета та його тренера з великим досягненням! Бажаємо нових перемог!