fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студентка факультету фізичного виховання стала призеркою Чемпіонату області з гімнастики спортивної!

26-27 жовтня 2023 року у Комунальному закладі «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія» відбувся відкритий Чемпіонат області з гімнастики спортивної.

У змаганнях брала учать студентка ІІ курсу факультету фізичного виховання Вікторія Іваненко, яка виборола ІІ місце за програмою майстрів спорту України (тренери: Поповкіна Інна, Береговий Андрій).

Вітаємо Вікторію та її тренерів із вдалим виступом! Бажаємо подальших успіхів у спорті й навчанні!