fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студент факультету фізичного виховання Дмитро Зайцев – один із найкращих ВМХ-райдерів України!

19 серпня 2023 року в м. Ірпінь відбулося трюкове шоу від найкращих ВМХ-райдерів України. Серед спортсменів виступав Дмитро Зайцев – студент другого курсу факультету фізичного виховання спеціальності 017 Фізична культура і спорт ЦДУ ім. В. Винниченка. Мета заходу – популяризація екстремальних видів спорту, мотивувати молодь до занять спортом, повернути спорт і молодь до Ірпеня.

Спортсмени Юрій Ілющенко, Дмитро Зайцев, Ілля Степурський – переможці всеукраїнських і світових змагань, члени Всеукраїнських ВМХ Федерацій, представники команди RED BULL. Вони вразили глядачів екстримом і трюками.

Місто Ірпінь постраждало від бойових дій на Київщині, тому надзвичайно важливо повернути молодь, надихати її на нові звершення. Дякуємо Дмитру, що долучається до таких заходів, демонструючи свій рівень спортивної майстерності!

Інформацію надано факультетом фізичного виховання