fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студенти факультету фізичного виховання взяли участь у Кубку Європейської федерації з бейсболу

У місті Братислава (Словаччина) з 19 до 24 червня 2023 року пройшов Кубок Європейської федерації з бейсболу-2023, за участю шести команд: Apollo Bratislava (SVK), Zurich Challengers (SUI), Deurne Spartans (BEL), Дорнбірн Індіанці (AUT) і Rättvik BSK (SWE) та CNTU-ОSDYSSOR-Gorn (UKR), серед гравців якої були і студенти 3 курсу факультету фізичного виховання ЦДУ імені Володимира Винниченка.  Особливо відзначилися Олександр Галушка (група ФК20БЗ) - він став найшвидшим раннером турніру, й Богдан Лучейко (група СП20Б), чиї пітчінг/відбивання допомогли отримати перевагу в заключній грі.

Виступ кропивницької бейсбольної команди, був, можливо, не найкращим, але дуже важливим й надважким, видовищним та емоційним. Особливо запам’ятається любителям бейсболу  остання гра з лідерами групи командою з Австрії. В фінальній грі можна було побачити все те, чим чудовий бейсбол й через що його люблять. Внаслідок необ’єктивного рішення суддів, наша команда отримала п’ять вилучень досвідчених гравців й тренерів, що особливо «оголило нерв» команди й "роздмухало" жар пристрастей, як ніколи гарячий за роки Європейських стартів. Але бажання перемогти, відстояти свою гідність, показати бійцівський характер допомогло «вигризти» собі перемогу в екстраіннінгах. Загалом кропивницькі гравці провели п’ять ігор, а саме: з перемогою української команди над Швецією (рахунок 4:2), Словаччиною (рахунок 14:3), Австрією (рахунок 12:11). Поразкою закінчилися дві гри: з Бельгією (рахунок 9:3) та Швейцарією (рахунок 2:5).

Вітаємо спортсменів і тренерів! Бажаємо подальших перемог!