fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Команда факультету фізичного виховання з футболу перемогла на обласній Універсіаді

25-26 травня на стадіоні Льотної академії Національного авіаційного університету відбулися змагання з футболу обласної Універсіади серед студентів закладів вищої освіти за 2022-2023 навчальний рік.

Титул чемпіонів здобула команда Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, що складалася зі студентів факультету фізичного виховання.

Готував колектив переможців тренер-викладач, завідувач кафедри фізичного виховання і рекреаційно-оздоровчої роботи Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Сергій Собко.

Вітаємо переможців та їхнього тренера! Бажаємо нових звершень у спорті та навчанні!

Факультет фізичного виховання