fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студентка факультету фізичного виховання посіла призове місце на всеукраїнському конкурсі наукових робіт «Здорова дитина – здорова нація»!

16 травня 2023 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка пройшов фінальний етап IV Всеукраїнського творчого конкурсу для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація». Конкурс проводиться щороку з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, підвищення рівня їхньої компетентності щодо сучасних технологій здоров’язбереження, пошуку нових засобів, форм і методів формування в дітей здоров’язбережувальної компетентності, стимулювання їхнього інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями.

Студентка факультету фізичного виховання ЦДУ імені Володимира Винниченка 3 курсу предметної спеціальності «014.11 Середня освіта (Фізична культура)» Дар’я Ледньова представила наукове дослідження на тему: «Використання засобів фізичної культури у профілактиці порушень постави учнів старших класів» (науковий керівник: доцент Черній В.П.).

За результатами конкурсу, обговорення і наукової дискусії Дар’я Ледньова посіла 2-ге місце.

Вітаємо студентку і її наукового керівника зі «срібною» перемогою на конкурсі наукових робіт серед закладів вищої освіти України і бажаємо творчих злетів на науковій ниві, а також подальших успіхів у навчанні!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання