fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студенти факультету фізичного виховання вибороли перемогу у змаганнях Обласної Універсіади з волейболу

26 квітня 2023 року у спортивній залі Кропивницького вищого професійного училища відбулися змагання обласної Універсіади з волейболу серед студентів закладів вищої освіти, в ході яких збірна юнаків факультету фізичного виховання продемонструвала свою майстерність володіння м’ячем. Неймовірна згуртованість, сильний командний дух та мистецтво розуміти один одного без слів, дозволили нашим хлопцям завоювати 1-ше місце серед інших збірних команд навчальних закладів III – IV рівнів акредитації з Кіровоградської області.

Готував команду переможців викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання ЦДУ імені Володимира Винниченка Дмитро Янчук.

2-ге місце – Центральноукраїнський національний технічний університет.

3-тє місце – Донецький державний університет внутрішніх справ.

Пишаємося вами та бажаємо успіху в подальших іграх! Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, тренуватися і перемагати!