• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Команда факультету фізичного виховання з художньої гімнастики перемогла на змаганнях XVIII Літньої універсіади України

З 26 по 28  квітня 2023 року Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка приймав змагання XVIII літньої Універсіади України з художньої гімнастики. ЦДУ ім. В. Винниченка посів 1 місце серед закладів вищої освіти, набравши 1070,5 очка.

В командному заліку групових вправ наша команда посіла 1 місце (студентки факультету фізичного виховання, майстри спорту України: Анна Нестеренко – 3 курс, Дар’я Кучеренко – 2 курс, Ангеліна Сізова – 2 курс, Єва Кишлян – 1 курс, Анастасія Карлова – 1 курс, Дар’я Григор’єва 1 курс). У фінальних змаганнях групових вправ з 5 обручами – 1-ше місце; у вправі з 2 м’ячами та 3 стрічками – 2-ге місце. В особистій першості студентка 2 курсу факультету фізичного виховання, спеціальності «014.11 Середня освіта (Фізична культура)» Дар’я Кучеренко виборола срібло (тренери: доценти кафедри теорії і методики фізичного виховання Ольга Шевченко та Анастасія Мельнік). У фінальних змаганнях з обручем 2-ге місце посіла студентка 2 курсу факультету фізичного виховання, спеціальності «014.11 Середня освіта (Фізична культура)» – Ангеліна Сізова; у вправі з м’ячем – 3-тє місце посіла Дар’я Кучеренко, а у вправі з булавами – 2-ге місце. В групових вправах з 5 обручами – 1-ге місце; у вправі з 2 м’ячами та 3 стрічками – 2-ге місце.

Вітаємо з перемогою і бажаємо успіху в навчанні та подальших спортивних досягнень!