fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студентки факультету фізичного виховання продемонстрували свою майстерність у змаганнях з волейболу

У спортивній залі Кропивницького вищого професійного училища 19 квітня 2023 року відбулися змагання обласної Універсіади з волейболу серед студентів закладів вищої освіти.

Змагання пройшли у напруженій боротьбі. Команди показали гарну гру та отримали задоволення від проведених змагань. Перемогу здобула жіноча команда факультету фізичного виховання ЦДУ імені Володимира Винниченка, яка була нагороджена кубком і грамотами.

Готували команду переможців викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання ЦДУ імені В. Винниченка Дмитро Янчук і студент 4 курсу спеціальності «017 Фізична культура і спорт» Олександр Барановський.

Вітаємо наших дівчат та їхніх наставників з перемогою! Бажаємо успішних виступів в майбутніх змаганнях!