fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Вітаємо студентів факультету фізичного виховання — призерів обласної Універсіади з футзалу серед закладів вищої освіти!

12-13 квітня у залі Центральноукраїнського національного технічного університету відбулися змагання обласної Універсіади з футзалу серед студентів закладів вищої освіти.

Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка був представлений студентами факультету фізичного виховання, які в запеклій боротьбі, обігравши на своєму шляху прямих конкурентів, здобули звання чемпіонів.

2 місце посів Донецький державний університет внутрішніх справ.

3 місце здобув Центральноукраїнський національний технічний університет.

Готував команду переможців завідувач кафедри фізичного виховання і рекреаційно-оздоровчої роботи Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Сергій Григорович Собко.

Вітаємо команду, тренера з вдалим виступом та бажаємо нових перемог!

Факультет фізичного виховання