fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студентки факультету фізичного виховання успішно виступили на міжнародних змаганнях з художньої гімнастики

28-29 січня 2023 року у Відні (Австрія) відбулись міжнародні змагання з художньої гімнастики «Young Talents Cup». Свою майстерність демонстрували понад 400 спортсменок з різних країн світу. Були серед них і студентки факультету фізичного виховання ЦДУ імені Володимира Винниченка, спеціальності «014.11 Середня освіта (Фізична культура)», — майстри спорту України Ангеліна Сізова (2 курс) і Анастасія Карлова (1 курс).

За результатами багатоборства, в окремих видах програми (булави) Ангеліна Сізова виборола 3-тє місце. Попереду у нашої команди відповідальні старти і наполеглива робота на спортивних майданчиках.

Бажаємо студенткам успіху у навчанні і спортивних звершень!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання