fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студенти факультету фізичного виховання — кращі спортсмени-легкоатлети Кіровоградщини!

22 грудня 2022 року в актовій залі Обласної наукової бібліотеки ім. Дмитра Чижевського відбулася церемонія нагородження кращих легкоатлетів Кіровоградщини. За підсумками 2022 року студенти факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, які навчаються на спеціальності «Фізична культура і спорт», — серед кращих легкоатлетів області. Так, переможцем у номінації «Дорослі» став стрибун у висоту МСМК Олег Дорощук (тренер Геннадій Здітовецький); у категорії «Молодь» нагороду отримав КМС України Ілля Попов (тренер Наталія Абраменко). Переможцем в номінації «Кращий тренер року» став Геннадій Здітовецький.

Серед досягнень Олега Дорощука на міжнародних змаганнях в літньому сезоні 2022:

- срібло на міжнародних легкоатлетичних змаганнях в Бельгії, м. Льєж (2.23м);
- учасник чемпіонату Світу – 2022 у США, м. Юджин (2,25м);
- четверте місце на чемпіонаті Європи – 2022 у Мюнхені (2,23м);
- срібло – легкоатлетичні змагання у Німеччині, м.Бюль (2,24м);
- срібло – легкоатлетичний турнір в Італії, м. Роверето (2.27м);
- золото – чемпіонат України, м. Луцьк.

Ілля Попов – КМС України з легкої атлетики, 2-ге місце на чемпіонаті України, м. Київ, Україна, 2021.

Кращих спортсменів та тренерів привітав очільник Управління молоді та спорту ОВ Андрій Щетина та легенда спорту — Олександр Березан.

Вітаємо Олега, Іллю та їхніх тренерів з високими досягненнями! Бажаємо в наступному 2023 році нових звершень та перемог!

Інформацію надано факультетом фізичного виховання