fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Команда факультету фізичного виховання посіла перше місце на обласній універсіаді з настільного тенісу

2 листопада 2022 року у спортивній залі комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №3» міської ради міста Кропивницького проходили змагання Обласної універсіади серед студентів закладів вищої освіти з настільного тенісу. На цих змаганнях наш навчальний заклад представляли студенти факультету фізичного виховання – майстер спорту України, член національної збірної Всеволод Брояковський (група СП21М); кандидат у майстри спорту України Іван Цьома (група СП22Б); Каріна Шевченко (група ФК22Б1); Лідія Момот (група ФК20б1). Тренер – представник, старший викладач кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту, кандидат педагогічних наук, Брояковський Олександр Вікторович.

У чоловічому розряді Всеволод Брояковський упевнено виборов перше місце, а Іван Цьома посів друге місце. У турнірі серед дівчат Лідія Момот виборола друге місце, а Каріна Шевченко – четверте. Це дозволило команді нашого університету посісти підсумкове перше місце. Приємно відзначити той факт, що активну участь брали студенти молодших курсів. У рамках профорієнтаційної роботи відбулась зустріч представників нашого університету з адміністрацією спортивної школи, були обговорені питання співпраці між установами.

Вітаємо наших переможців та їхніх тренерів із вдалим виступом на Універсіаді та бажаємо успіхів у спорті та навчанні!

Факультет фізичного виховання