fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студенти факультету фізичного виховання здобули бронзу на  чемпіонаті України з боксу

Студенти факультету фізичного виховання здобули бронзу на чемпіонаті України з боксу

З 10 по 16 жовтня 2022 року в м. Рівне відбувся Чемпіонат України з боксу серед чоловіків. В змаганнях брали участь 134 спортсмени з різних регіонів України. Кіровоградську область представляли студенти факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Студенти-боксери під керівництвом тренера Віктора Саласенка у наполегливій боротьбі вибороли бронзові медалі в різних вагових категоріях:

Дмитро Селевко (2 курс) – ІІІ місце у вазі 67 кг.

Владислав Стась (3 курс) – ІІІ місце у вазі 57 кг.

Андрій Щуцький (3 курс) – ІІІ місце у вазі 75 кг.

Вітаємо студентів і тренерів із вдалим виступом на змаганнях і бажаємо подальших перемог!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання