• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Спортивний подарунок до Дня працівника освіти!

З 21 по 30 вересня 2022р. у місті Самсун (Туреччина) відбулись змагання Кубку Світу з єдиноборств серед студентів. У змаганнях брали участь близько 1200 студентів із 50 країн світу та представляли 344 університети. У програму змагань увійшло 6 видів спорту. У складі збірної команди України, яка налічувала 110 студентів із 50 університетів, представляючи наш університет, свою майстерність демонстрували: студент 2 курсу факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка, спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура), майстер спорту України міжнародного класу з боксу Бозорбой Матякубов і випускник факультету фізичного виховання 2021 року, майстер спорту України з боксу Євген Павловський.

У наполегливій боротьбі серед чоловіків вагою 92 кг Євген Павловській посів 1 місце, а Бозорбой Матякубов серед чоловіків вагою 63,5 кг посів 3 місце. Україна і наші спортсмени посіли 2 загальнокомандне місце.

Вітаємо спортсменів і їхніх тренерів Віктора і Вадима Саласенків та Віктора Чирочку — до речі, також випускників факультету фізичного виховання — із вдалим виступом. Бажаємо подальших перемог спортсменам і незалежній Україні !

Кафедра теорії і методики фізичного виховання

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics