fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

ЦДПУ відзначив День фізичної культури і спорту

Сьогодні, 9 вересня, у ЦДПУ ім.В.Винниченка відбулись урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Це – свято сили, краси, здоров’я, гармонії та незламності духу.

Наразі Україна б’ється за свою свободу і незламність. Б’ються і наші спортсмени та тренери на своєму фронті, захищаючи рідну землю на спортивних аренах світу, захищають спортивну честь країни, виборюючи перемогу, за те, щоб всюди звучав наш славень.

Отримали свої нагороди від голови обласної ради Сергія Шульги та ректора університету Євгена Соболя студенти факультету фізичного виховання:

Почесне спортивне звання «Майстер спорту України» з гімнастики художньої - Сізова Ангеліна;

Грамоту за високі досягнення у навчальній, спортивно-масовій і фізкультурно-оздоровчій роботі університету - Кучеренко Дар’я; Матякубов Бозорбой; Дорощук Олег; Нестеренко Ганна; Шуцький Андрій; Лучейко Богдан.

Спорт – невід’ємна складова людського життя. Це незламний дух перемоги нації. Перемога – за нами! Слава Україні!