fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студент факультету фізичного виховання здобув золото на міжнародних змаганнях з джиу-джитсу

З 22 по 23 січня 2022 р. у м.Запоріжжі проходили  міжнародні змагання «TMS UKRAINIAN CUP ZAPORIZHZHIA» з бразильського джиу-джитсу. В змаганнях брали участь понад 400 спортсменів з різних регіонів України, Польші, Молдови, Ізраїлю.

Студент ІІ курсу факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, спеціальності «014 Середня освіта (Фізична культура)» Сергій Красовський посів І місце у ваговій категорії до 82 кг. Попереду серія змагань, які дозволять спортсмену потрапити до складу збірної команди України і отримати можливість участі у міжнародних чемпіонатах. Після вдалого старту Сергій наполегливо готується до чемпіонату Європи, який відбудеться 14-20 лютого в Італії (м. Рим).

Вітаємо нашого студента із вдалим виступом та бажаємо нових перемог!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання