fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студенти факультету фізичного виховання стали призерами Кубку України з кіокушинкай карате

Троє студентів факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка здобули призові  місця на Кубку України з кіокушинкай карате серед чоловіків та  жінок у розділі  «куміте», що проходив у Києві 25-26  грудня  2021 року.

Вітаємо студентку 2 курсу Даніелу Дмитренко з 3 місцем, студентку 4 курсу Валерію  Демченко з 2 місцем та студента 4 курсу Ярослава Лелеку з 3 місцем!

Пишаємось та бажаємо нашим призерам нових успіхів, натхнення та подальших перемог!

Факультет фізичного виховання