fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студенти факультету фізичного виховання отримали відзнаки від міністра молоді і спорту України

27 грудня 2021 року в м. Кропивницькому під час відкриття оновленої обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву–2 отримали спортивні нагороди провідні спортсмени Кіровоградщини.

В урочистостях брали участь: Міністр молоді та спорту України – Гутцайт В.М., голова Кіровоградської обласної державної адміністрації – Чорна М.В., заступник обласного голови – Лісота А.А., заступник голови обласної ради – Волканов В.А., Кропивницький міський голова – Райкович А.П., заступник Кропивницького міського голови – Колодяжний С.О., депутат обласної ради – Горбунов О.В., начальник головного управління ДСНС України в Кіровоградській області – Миронюк В.Г., начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації – Глобенко І.В.

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт відзначив високі досягнення спортсменів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка і вручив студентам факультету фізичного виховання посвідчення майстрів спорту України міжнародного класу: з боксу – Бозорбою Матякубову (1 курс), з легкої атлетики – Олегу Дорощуку (3 курс); майстрів спорту України: з боксу – Андрію Щуцькому (2 курс), з художньої гімнастики – Анні Нестеренко (2 курс), з софтболу – Яніні Саласенко (3 курс).

Вітаємо нашу спортивну гордість університету і бажаємо подальших успіхів у навчанні і спортивних перемог!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання