fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студенти факультету фізичного виховання здобули золото на Кубку України із настільного тенісу

9-12 грудня 2021 року в місті Чернігів відбувся розіграш Кубку України з настільного тенісу. Змагання проходили в командному та особистому заліку і є заключними в річному спортивному циклі. У підсумку змагань студенти факультету фізичного виховання здобули дві золоті нагороди — студент групи СП21М, майстер спорту України Всеволод Брояковський став переможцем у командному заліку, а студентка групи СП20Б, майстер спорту України Марія Куріщенко здобула золоту нагороду в особистих змаганнях.

Цими результатами наші студенти зробили вагому заявку, щоб потрапити до лав Національної збірної України з настільного тенісу.

Вітаємо наших переможців та тренера, старшого викладача кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту Олександра Вікторовича Брояковського з «золотим дублем»! Бажаємо подальших успіхів у спорті і навчанні!

Інформацію надано факультетом фізичного виховання