fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Успіхи факультету фізичного виховання на молодіжному чемпіонаті України з настільного тенісу

12-15 листопада 2021 року в Чернігові відбувся Чемпіонат України серед молоді з настільного тенісу. В змаганнях брала участь студентка другого курсу факультету фізичного виховання, майстер спорту України Марія Куріщенко, яка виборола дві нагороди – срібло в командному заліку та бронзу у жіночому парному розряді.

В особистих змаганнях зайняла четверте місце. За результатами чемпіонату Марія отримала можливість представляти нашу країну у складі юніорської збірної на міжнародному турнірі світової серії про-тур у місті Гельсінкі (Фінляндія), що відбудеться в грудні цього року.

Вітаємо студентку та її тренера старшого викладача кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту Олександра Вікторовича Брояковського із вдалим виступом та бажаємо подальших перемог!

Інформацію надано факультетом фізичного виховання