fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Перемога факультету фізичного виховання на чемпіонаті України з боксу серед студентів

26-31 жовтня 2021 року в м. Києві відбувся Чемпіонат України з боксу серед студентів. В змаганнях брали участь 130 спортсменів з 69 вишів України. Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка представляли студенти факультету фізичного виховання.

Студент 2 курсу магістратури Євген Павловський у ваговій категорії 92 кг посів І місце, студент 2 курсу бакалаврату Владислав Стась – ІІІ місце (вагова категорія 54 кг), студент 2 курсу бакалаврату Андрій Щуцький  –  ІІІ місце (вагова категорія 75 кг).

Вітаємо студентів і колектив тренерів із вдалими результатами і бажаємо подальших спортивних перемог та успіхів у навчанні!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання