• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студентка четвертого курсу факультету фізичного виховання виборола І місце на змаганнях Чемпіонату світу з гирьового спорту

21-24 жовтня 2021 року у м. Будапешті (Угорщіна) відбулися змагання Чемпіонату світу з гирьового спорту. У змаганнях брали участь 33 команди з різних країн світу.

Студентка 4 курсу факультету фізичного виховання спеціальності "Середня освіта. Фізична культура" Анжеліка Намєснік у складі збірної команди України виборола І місце серед дорослих та юніорів у змаганнях в двоборстві: поштовх 60 разів, ривок 130 (вага 24 кг). У поштовху довгим циклом Анжеліка з результатом 34 підйоми посіла ІІ місце, а в естафеті поштовхом – І місце та ІІ місце в естафеті довгим циклом. У загальному заліку Анжеліка Намєснік виборола 4 золоті та 2 срібні медалі і виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Вітаємо спортсменку з перемогою та бажаємо подальших успіхів у спорті і навчанні!