fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Спортивна гордість факультету фізичного виховання!

8 - 14 лютого 2021 року у м. Чернівці відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків до 22 років. Студенти факультуту фізичного виховання: першого бакалаврського рівня – Щуцький Андрій (І курс, кандидат у майстри спорту України з боксу) та другого магістерського рівня – Павловський Євген (І курс, майстер спорту України з боксу) спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) гідно захищали честь Кіровоградщини.

Павловський Євген (член збірної команди України) здобув титул найсильнішого спортсмена країни – посів І місце серед чоловіків у вазі 91 кг і виборов право на участь у чемпіонаті Європи, є кандидатом на участь в Літніх Олімпійських іграх (тренери: Чирочка В.М.; викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Саласенко В.Б.). Щуцький Андрій у ваговій категорії 81 кг посів 9 місце (тренер: Саласенко В.Б.)

Вітаємо з перемогою і бажаємо подальших успіхів на світових спортивних аренах!

Pavlovskiy

Кафедра теорії і методики фізичного виховання