fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Профорієнтаційний захід у Первозванівському ліцеї

В рамках запланованих кафедрою фізичного виховання і рекреаційно-оздоровчої роботи профорієнтаційних заходів 14 лютого у Первозванівському ліцеї Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області відбулась зустріч представників факультету фізичного виховання й учнів 11 класу.

Після вступного слова і загальної інформації про Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка з відповідною відеопрезентацією, викладацьким складом був представлений факультет фізичного виховання в розрізі історичних  відомостей, відомих випускників, особливостей навчальної і тренувальної діяльності, зазначені переваги сьогодення і майбутні перспективи, знайомство зі спеціальностями і освітніми програмами, умовами вступу. Надалі студенти факультету продемонстрували навички самозахисту, старший викладач кафедри Бур’яноватий Олександр Миколайович провів майстер-клас з метання ножів. Завершальним дійством стала товариська зустріч з волейболу між командами збірною факультету і потенційними студентами нашої альма-матер.