Інструменти доступності

fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Відбулася традиційна зустріч-знайомство студентів першого курсу з викладачами!

Студенти групи СП24Б факультету фізичного виховання взяли участь у традиційній зустрічі-знайомстві з викладачами кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт». Захід відбувся у неформальній атмосфері за чашкою чаю, що створило теплу й дружню обстановку для спілкування.

Завдяки такій події студенти отримали можливість відчути підтримку з боку своїх викладачів, поставити питання, що їх хвилюють, та краще зрозуміти, чого очікувати від свого навчання. Цей перший крок заклав основу для плідної співпраці та зміцнив зв’язок між студентами та їхніми наставниками.

Зустріч залишила позитивні враження у кожного учасника, і тепер студенти готові впевнено розпочати свій навчальний шлях!