Новини Ради молодих учених

Засідання робочої групи МОНУ з розроблення моделі регіональної (територіальної) програми науково-технічного розвитку та рекомендацій щодо подальшого впровадження її в регіонах України

17 лютого 2022 року відбулося засідання робочої групи МОНУ з розроблення моделі регіональної (територіальної) програми науково-технічного розвитку та рекомендацій щодо подальшого впровадження її в регіонах України. Участь в онлайн-нараді взяла голова РМВ ЦДПУ Олена Трифонова (член робочої групи наказу Міністерства освіти і науки України від «26» серпня 2021 р. № 935).

На засіданні робочої групи було розглянуто:

– узагальнені результати аналізу та проміжного моніторингу стану фінансування в 2020–2021 роках наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності у регіонах;

– проєкт моделі регіональної (територіальної) програми науково-технічного розвитку, розробленого Робочою групою Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України з розроблення моделі регіональної (територіальної) програми науково-технічного розвитку.

Під час обговорення моделі О.Трифонова висловила ряд пропозицій, які були схвалені членами робочої групи.

За підсумками засідання було:

- схвалено в цілому проект моделі регіональної (територіальної) програми науково-технічного розвитку та запропоновано до 23 лютого 2022 року доопрацювати його у робочому порядку (пропозиції можна надсилати за адресою [email protected] );

- підготовлено рекомендації стосовно подальшого впровадження проєкту моделі регіональної (територіальної) програми науково-технічного розвитку в регіонах України.