• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Новини Ради молодих учених

Весняна школа молодого науковця 4.0 _ старт відкриття реєстрації

Шановні молоді вчені! Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України анонсує СТАРТ реєстрації учасників в проєкті – Весняна школа молодого науковця 4.0 для АСПІРАНТІВ (АД’ЮНКТІВ), які ще жодного разу не приймали участь у попередніх Школах молодого науковця. 

Травневе засідання Спілки Рад молодих вчених

23 травня 2024р. у дистанційному форматі відбулося чергове засідання Спілки Рад молодих вчених, організоване Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Засідання Спілки Рад молодих вчених 25 квітня 2024 р.

Засідання Спілки Рад молодих вчених, організоване Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України відбулось в онлайн режимі на платформі Zoom 25 квітня 2024 р.

Дистанційне засідання Спілки Рад молодих вчених

29 лютого 2024 року відбулося дистанційне засідання Спілки Рад молодих вчених, організоване Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України з метою обговорення поточних проблем та шляхів їх вирішення; стану та перспектив розвитку Рад молодих вчених; методів активізації діяльності та підвищення результативності роботи.

Постановою Верховної Ради України засновано 50 премій Верховної Ради України молодим ученим

Постановою Верховної Ради України від 05 лютого 2019 року № 2675-VIII «Про Премію Верховної Ради України для молодих учених» (зі змінами) (далі – Постанова) засновано 50 премій Верховної Ради України молодим ученим.

З урахуванням Постанови та Інструкції з оформлення і подання документів на присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим, а також порядку їх розгляду, затвердженої Рішенням Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій від 15 грудня 2021 року, протокол № 90, (далі – Інструкція) просимо подати кандидатури претендентів та їх роботи на здобуття Премії Верховної Ради України молодим вченим (далі – Премія) у 2024 році до директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України включно до 01 березня 2024 року.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись