• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Міжнародні та всеукраїнські наукові конференції

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Вивчення та впровадження ідей Василя Сухомлинського в практику сьогодення»

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції  «Вивчення та впровадження ідей Василя Сухомлинського в практику сьогодення» студентів та молодих науковців. Конференція відбудеться 5 ‒ 6 жовтня 2023 року на базі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

VI Міжнародна наукова конференція "Інформаційні та інноваційні технології в XXI столітті"

Запрошуємо до участі у VI Міжнародній науковій конференції "Інформаційні та інноваційні технології в XXI столітті" науковців, викладачів, студентів, фахівців з інноваційних та інформаційних технологій в розвитку різних сфер сучасного суспільства. Учасники конференції будуть мати можливість представити результати своїх досліджень та свого досвіду на пленарному засіданні та в секціях, а також взяти участь у дискусіях. Статті будуть опубліковані як підрозділи рецензованої закордонної колективної монографії (електронна версія).

Дата проведення: 19-20 вересня 2023 р.

Х Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології та впровадження» (IT&I-2023)

До 10-річчя факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошуємо Вас взяти участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційні технології та впровадження» (IT&I-2023), яка відбудеться 20-21 листопада 2023 року.

Навчально-методичний вебінар та тренінг «Методи виявлення професійного вигорання і хронічної втоми та шляхи їх профілактики»

Громадська організація «Національна академія наук вищої освіти України» запрошує Вас взяти участь у навчально-методичному вебінарі та тренінгу «Методи виявлення професійного вигорання і хронічної втоми та шляхи їх профілактики», які відбудуться 29.09.2023 року на платформі ZOOM, початок о 14:00 (3 академічні години).

VIII Міжнародна науково-практична дистанційна конференція MODERN RESEARCH IN WORLD SCIENCE

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VIII Міжнародної науково-практичної дистанційної конференції MODERN RESEARCH IN WORLD SCIENCE, яка відбудеться 29-31 жовтня 2022 р. у м. Львів, Україна. У науковій конференції візьмуть участь представники навчальних закладів і установ з усього світу.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics