• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Зустріч зі здобувачами ОП «Право» щодо питань підготовки до ЄВІ

Нещодавно для здобувачів ОП «Право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти було проведено інформаційну зустріч щодо підготовки до складання ЄВІ.

На факультеті історії, бізнес-освіти та права відбулася конференція з нагоди 45-річчя відновлення факультету

Сучасний факультет історії, бізнес-освіти та права пройшов декілька важливих етапів становлення: 1930-1933 рр., 1946-1956 рр., 1978 р. ­– і дотепер. Відновлення діяльності історичного факультету в Кіровоградському державному педагогічному інституті 1978 року стало важливою подією регіону. Тисячі молодих вчителів, державних службовців, правознавців – випускники навчального закладу зміцнюють авторитет сторічного університету.

«Круглий стіл» до відзначення Дня Гідності та Свободи

Здобувачі першого рівня вищої освіти факультету історії бізнес-освіти та права 21 листопада взяли участь у роботі «круглого столу» на тему: «Україна на шляху незалежності».

Регіональний круглий стіл «Соціальний діалог в умовах сьогодення»

15 листопада 2023 року завідувач кафедри права та правоохоронної діяльності ім. В. Винниченка доцент Тетяна Мілова взяла участь у роботі круглого столу «Соціальний діалог в умовах сьогодення», організаторами якого виступили Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області та Відділення Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області.

Всеукраїнські філософські читання до Міжнародного дня філософії

Щороку 16 листопада відзначається Міжнародний день філософії. Кафедра філософії, політології та психології традиційно виступила співорганізатором всеукраїнських філософських читань разом із МОН України та Національним авіаційним університетом.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics