istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

До Дня Конституції

27 червня, напередодні важливого державного свята – Дня Конституції -  на базі обласної наукової бібліотеки імені Д.І.Чижевського відбувся круглий стіл, організаторами якого виступили як працівники бібліотеки, так і викладачі Центральноукраїнського державного університету імені В.К.Винниченка. Учасниками заходу були курсанти Донецького державного університету внутрішніх справ разом зі своїм викладачем, кандидатом юридичних наук Супруном В.М.

Поповнення наукової скарбнички кафедри права та правоохоронної діяльності

Завдяки спільній підтримці Міністерства освіти і науки та Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Справедливість для всіх" кафедра права та правоохоронної діяльності отримала 10 примірників українського видання книги Тома Бінґема "Правовладдя".

Захист наукових робіт у межах обласного конкурсу учнівських робіт «Локальна історія Центральної України»

27 травня 2024 року у стінах Археологічного музею імені Нінель Бокій захист робіт у межах обласного конкурсу учнівських робіт «Локальна історія Центральної України». Організаторами заходу стали кафедра історії України та всесвітньої історії ЦДУ ім. В. Винниченка спільно з Центральноукраїнським обласним краєзнавчим музеєм.

Студенти-юристи здобули перемогу на Всеукраїнському конкурсі

З квітня до червня 2024 року на базі Центральноукраїнського національного технічного університету за підтримки Міністерства освіти і науки України, Товариства Червоного Хреста України та Інституту модернізації змісту освіти МОН України відбувався Всеукраїнський творчий конкурс наукових робіт «Захист цивільних осіб в умовах збройного конфлікту нормами міжнародного гуманітарного права». До фіналу Конкурсу потрапили 11 робіт, які 17 травня 2024 року були презентовані на підсумковій науково-практичній конференції. Нагородження переможців відбулося в червні.

Призери конкурсу «Мистецтво судової промови»

29 травня 2024 року студенти ОП «Право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка взяли участь у конкурсі «Мистецтво судової промови» серед закладів вищої освіти, який відбувся на базі Донецького державного університету внутрішніх справ. У заході змагалися представники різних закладів вищої освіти Кропивницького, зокрема: Центральноукраїнський державний університет ім. В. Винниченка (факультет історії, бізнес-освіти та права); Донецький державний університет внутрішніх справ (факультет підготовки фахівців для підрозділів досудового розслідування; факультет підготовки фахівців для підрозділів поліції ЛННІ ім. Е.О. Дідоренка; факультет № 1 КННІ); Центральноукраїнський інститут ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія Управління Персоналом» (МАУП).