• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

«Круглий стіл» до відзначення Дня Гідності та Свободи

Здобувачі першого рівня вищої освіти факультету історії бізнес-освіти та права 21 листопада взяли участь у роботі «круглого столу» на тему: «Україна на шляху незалежності».

Регіональний круглий стіл «Соціальний діалог в умовах сьогодення»

15 листопада 2023 року завідувач кафедри права та правоохоронної діяльності ім. В. Винниченка доцент Тетяна Мілова взяла участь у роботі круглого столу «Соціальний діалог в умовах сьогодення», організаторами якого виступили Відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області та Відділення Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області.

Всеукраїнські філософські читання до Міжнародного дня філософії

Щороку 16 листопада відзначається Міжнародний день філософії. Кафедра філософії, політології та психології традиційно виступила співорганізатором всеукраїнських філософських читань разом із МОН України та Національним авіаційним університетом.

У ЦДУ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми національного законодавства»

16 листопада 2023 року на факультеті історії, бізнес-освіти та права Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми національного законодавства». Співорганізаторами конференції стали Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського та Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Нарада членів проектної групи ОНП 032 Історія та археологія

На факультеті історії, бізнес-освіти та права 14 листопада відбулася робоча нарада членів проектної групи Освітньо-наукової програми 032 Історія та археологія.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись

// google analytics