Наука - Анонси, діяльність центру ISCAR

Проєкт «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» – сходинка до зміцнення Міжнародного наукового співробітництва (Звіт про семінар)

16 червня (четвер) 2022 року о 14 год. 20 хв. на платформі Google Meet відбулося засідання учасників Міждисциплінарного наукового центру прикладних досліджень, присвячене початку реалізації проєкту «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» за програмою ЄС Еразмус+ з напрямку Жан Моне.

Pasichnik Rizhniak Akbash

Команду проєкту та учасників семінару привітали ректор університету професор Євген Соболь, проректор з наукової роботи університету доцент Лілія Клочекдекан факультету математики, природничих наук та технологій доцент Тетяна ФурсиковаВероніка Ткаченко (експерт з адміністративних питань Національного ERASMUS+ офісу в Україні), Юлія Стеценко (начальник відділу аналізу даних демографічної, стаціонарної статистики та статистики праці Головного управління статистики в Кіровоградській області), Фаїна Позднякова (керівник громадської організації «Університет третього віку «Натхнення»).

Програма семінару.

Презентація виступів з доповідями основних виконавців проєкту «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій»: доцента Катерини Акбаш, професорів Наталі Пасічник та Рената Ріжняка.