istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

На факультеті історії, бізнес-освіти та права відбувся тиждень факультету

За 7 днів ми провели велику кількість різних заходів для наших студентів та викладачів.

Наукові здобутки кафедри права та правоохоронної діяльності

Вітаємо колектив кафедри права та правоохоронної діяльності факультету історії, бізнес-освіти та права з зайнятим третім місцем за результатами рейтингу науково-дослідницької діяльності Центральноукраїнського державного університету імені В.Винниченка  у 2023 році!

Тренінг «Цінності об’єднаної Європи та українська молодь»

10 травня з нагоди відзначення Днів Кар’єри ЄС в Україні в ЦДУ імені Володимира Винниченка відбувся тренінг «Цінності об’єднаної Європи та українська молодь». Учасниками тренінгу були студенти факультету історії, бізнес – освіти та права та учні КЗ Ліцею «Науковий» Кропивницької міської ради.

Правнича спільнота Університету – учасники онлайн-курсу «Цифрові навички для освіти з Google»

У сучасному світі, де цифрові технології пронизують усі сфери життя, розвиток цифрової компетентності викладачів ЗВО стає не просто важливою, а й необхідною умовою для ефективного виконання їхніх професійних обов'язків.

В ЦДУ відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми національного законодавства»

25 квітня 2024 року на факультеті історії, бізнес-освіти та права Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми національного законодавства».