Новини Ради молодих учених

Оголошено конкурсний відбір проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених у 2019 році

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 04.07.2019 №932 з 15 липня 2019 року оголошується конкурсний відбір проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління МОН за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Детальна інформація (Наказ МОНУ)

Інформацію до проекту оформлену згідно вимог просимо подати в науковий відділ університету до 01 вересня 2019 року.

Інформацію надано радою молодих вчених