Новини Ради молодих учених

ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет–конференція «Стратегії інноваційного розвитку природничих дисциплін:  досвід, проблеми та перспективи»

ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет–конференція «Стратегії інноваційного розвитку природничих дисциплін: досвід, проблеми та перспективи»

21 березня 2019 року молоді вчені ЦДПУ стали учасниками ІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет–конференції «Стратегії інноваційного розвитку природничих дисциплін: досвід, проблеми та перспективи», що проводилась на природничо-географічному факультеті Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Основними напрямками для обговорення були:
– Регіональні аспекти збереження біологічно різноманітності;
– Актуальні мікробіологічні та біохімічні дослідження;
– Перспективні екологічні дослідження;
– Теоретичні та прикладні хімічні дослідження;
– Підготовка вчителів природничих дисциплін у контексті реформування української школи;
– Формування наукового світогляду під час вивчення дисципліни «Природничі науки»;
– Теоретичні і прикладні фізико-географічні та суспільно-географічні дослідження.
Крім цікавих доповідей молодих вчених та досвідчених науковців на конференції були презентовані результати наукових пошуків учнів та студентів, що виконані під керівництвом молодих науковців ЦДПУ.

Інформацію надано радою молодих вчених