Новини Ради молодих учених

Молоді науковці здобули нагороди Кіровоградської ОДА

11 травня 2018 року в Кіровоградській обласній державній адміністрації відбулося засідання комісії з присвоєння обласної премії молодим науковцям області та стипендії обласної державної адміністрації та обласної ради молодим аспірантам та докторантам, які навчаються у закладах освіти Кіровоградської області.

На засіданні під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Коваленка Сергія Петровича та за участі проректора з наукової роботи ЦДПУ Михиди Сергія Павловича і голови Ради молодих вчених ЦДПУ Трифонової Олени Михайлівни представили свої здобутки молоді науковці Кіровоградського інституту розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та Центральноукраїнського національного технічного університету, а також аспіранти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Центральноукраїнського національного технічного університету та Льотної академії Національного авіаційного університету.

Цікавими були доповіді всіх претендентів.

Представники фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка к.пед.н. Соменко Дмитро Вікторович та аспірантка Кіктєва Алла Володимирівна (наук. кер.: д.пед.н, проф. Садовий Микола Ілліч) презентували свої наукові дослідження.

Соменко Дмитро Вікторович презентував наукову роботу на тему «Система моніторингу радіаційної обстановки Кіровоградської області та м. Кропивницького» та Кіктєва Алла Володимирівна – «Автоматизована система розрахунків споживання електроенергії».

За підсумками голосування комісії Соменко Дмитро Вікторович отримав ІІ премію, а Кіктєвій Аллі Володимирівні присвоєно стипендію Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Рада молодих вчених вітає переможців і зичить незгасної творчої енергії, здоров’я, благополуччя, оптимізму, нових наукових звершень та відкриттів!

Інформація РМВ ЦДПУ

Інформацію надано радою молодих вчених